HAKKIMIZDA

“Kurucusu Veli Sinanoğlu' nun aynı zamanda işletmeciliğini yaptığı Veli Usta Balık Restaurant ları , 1970 yılından beri İzmir' de hizmet veriyor.. İş dünyasının değerli iş adamlarını bir araya getiren, iş yemekleri, grup yemeklerinin yanında aileniz ile birlikte baş başa balık yeme imkanı sunan Veli Usta Balık restaurant ları, ünlülerinde uğrak yeri olma durumundadır. Müdavimleri arasında cemiyet hayatının tanınmış simalarıda bulunmaktadır.. Sağlıklı, hijyenik ve lezzetin öncelikli olduğu menüde her tad, doğal, taze ve mevsimsel ürünler özenle seçilerek hazırlanmaktadır. Eğitimli ekibinin konuklarına profesyonel ve güler yüzlü hizmet sunmaya amaç edindiği Veli Usta' da lezzetin gerçek anlamını arayanları doyumsuz tatlar denemeye davet ediyoruz. ”

VİZYON

“1970 yılından itibaren , kaliteli ürün ve hizmet anlayışını ilke edinmiş, kendini sürekli yenileyerek gelişen, yiyecek ve içecek sektöründe en önlerdeki yerini koruyan, müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlayarak lider firma olma özelliğini devam ettirmektir."

MİSYON

“VELİ USTA olarak Yiyecek ve içecek işletmeciliğinde en kaliteli ürün ve hizmeti, tüm konuklarımızın yeme-içme ve deniz ürünlerini kendini iyi hissedeceği keyifle tüketebileceği ortamlarda sunarak; sektörün en beğenilen ve tercih edilen markası olmak.."

Veli Usta Körfez

Kültür, Atatürk Cd. No:182/A, 35220 Konak/İzmir
(0232) 421 01 90
info@veliustaizmir.com

Veli Usta Körfez

“İzmir körfez’nin harika manzarasına karşı; en iyi mezeler ,arzu ettiğiniz gibi pişirilmiş balık ve içeceğiniz ile birlikte Veli Usta Körfez restaurant’ta olağanüstü gün batımının keyfini çıkarabilirsiniz.”

Veli Usta Alsancak

“İzmir’in en merkezi konumunda yer alan Veli Usta Alsancak’ta en iyi mezeler , arzu ettiğiniz gibi pişirilmiş balık ve içeceğiniz ile birlikte iş yemeklerinizin ve üst katı ile iş toplantılarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.”

Veli Usta Alsancak

Kültür, Alsancak Mahallesi, Cumhuriyet Blv No:131/A, 35220 Konak
(0232) 464 80 90
info@veliustaizmir.com

Veli Usta İnciraltı

İnciraltı, İnciraltı Cd. 179/A, 35330 Balçova/İzmir
(0232) 277 77 66
info@veliustaizmir.com

Veli Usta İnciraltı

“İzmir körfez’nin harika manzarasına karşı; en iyi mezeler ,arzu ettiğiniz gibi pişirilmiş balık ve içeceğiniz ile birlikte Veli Usta Körfez restaurant’ta olağanüstü gün batımı nın keyfini çıkarabilirsiniz.”